Yhteystiedot

Lääkärikompassi
laakarikompassi@laakariliitto.fi tai etunimi.sukunimi@laakariliitto.fi

Käyntiosoite: Mäkelänkatu 2, 00500 Helsinki
Postitusosoite: PL 49, 00501 Helsinki
Lääkärikompassin kotisivut
 

Ilmoitusvaraukset ja sopimukset
Katrin Penttinen
Markkinointijohtaja
katrin.penttinen@laakariliitto.fi
040 762 6535

Työpaikkailmoitukset Lääkärilehteen
Silja Levonen
virat.laakarilehti@punamusta.com
010 230 8495

Aineistojen toimitus ja myynnin tuki
Heidi Skog
Myyntikoordinaattori
heidi.skog@laakariliitto.fi
040 905 1755

IT ja tekniset asiat:
Lauri Parikka
lauri.parikka@laakariliitto.fi
050 034 7123

Lääkärilehden liitteiden tekniset kysymykset
Sari Vaittinen
sari.vaittinen@punamusta.com
010 230 8421

Lääketurvatiedottaminen Lääketietokeskuksen kautta
drugsafety@laaketietokeskus.fi
Lisätietoa Lääketurvatiedottamisesta

 

 

Muiden tuote- ja palveluilmoitusten myynti
Terveysteknologia

Mikko Salmensuo
Myyntipäällikkö
puh. 044 777 5112
mikko.salmensuo@saarsalo.fi

Riku Suuriniemi
Myyntiryhmäpäällikkö
puh. 040 708 8564
riku.suuriniemi@saarsalo.f

 

Laskutustiedot

Lääkärikompassi Oy
Operaattorimme on Enfo (välittäjän tunnus: 003714377140).
OVT-tunnuksemme on 003705918830.

Mikäli verkkolaskutus ei ole mahdollinen, laskutusosoite on:

Lääkärikompassi Oy, PL 5224, 70701 Kuopio.
Lääkärikompassi Oy:n Y-tunnus on 0591883-0.


 

Kirjautumalla palveluun avautuvat palveluiden yksityiskohtaisemmat kuvaukset.