Yhteystiedot

Lääkärikompassi
laakarikompassi@laakariliitto.fi tai etunimi.sukunimi@laakariliitto.fi
Käyntiosoite: Mäkelänkatu 2, 00500 Helsinki
Postitusosoite: PL 49, 00501 Helsinki
Lääkärikompassin kotisivut

 

Lääketeollisuuden yhteyshenkilö
Työpaikkailmoitusten myynti
Eripainokset
Lääkäri 2019 -tapahtuman symposium- ja ilmoitusmyynti
Jäsenkalenteri
Potilaan Lääkärilehden ilmoitusmyynti

Riitta Haapanen
riitta.haapanen@laakariliitto.fi
040-455 2548

Markkinointijohtaja
Katrin Penttinen
katrin.penttinen@laakariliitto.fi
040 7626535

Muiden tuote- ja palveluilmoitusten myynti
Terveysteknologia

Kari Salko
kari.salko@otava.fi
0400-604 133

Anne Joukainen
anne.joukainen@otava.fi
050-310 3081

Lääkärilehden liitteiden tekniset kysymykset
Sari Vaittinen
sari.vaittinen@punamusta.com
010-230 8421

Työpaikkailmoitusten koordinointi
Silja Levonen
aineistot: virat.laakarilehti@punamusta.com
010-230 8495 

Lääketurvatiedottaminen Lääketietokeskuksen kautta
09-6150 4975
Lisätietoa Lääketurvatiedottamisesta

Lääkäri 2019 -tapahtuman messupaikkamyynti
Miia Hakulinen
miia.hakulinen@messukeskus.com
050-416 6522

 

Laskutustiedot

Lääkärikompassi Oy
Operaattorimme on Enfo (välittäjän tunnus: 003714377140).
OVT-tunnuksemme on 003705918830.

Mikäli verkkolaskutus ei ole mahdollinen, laskutusosoite on:

Lääkärikompassi Oy, PL 5224, 70701 Kuopio.
Lääkärikompassi Oy:n Y-tunnus on 0591883-0.
 

Lääkärikompassin muut yhteyshenkilöt

IT-asiantuntija
Lauri Parikka
lauri.parikka@laakariliitto.fi
0500-347 123

Myyntikoordinaattori
Heidi Skog
heidi.skog@laakariliitto.fi
040-9051755

Tuotepäällikkö
Maria Nissilä
maria.nissila@laakariliitto.fi
050-301 6684

Kirjautumalla palveluun avautuvat palveluiden yksityiskohtaisemmat kuvaukset.