Yhteystiedot

Lääkärikompassi
laakarikompassi@laakariliitto.fi tai etunimi.sukunimi@laakariliitto.fi

Käyntiosoite: Mäkelänkatu 2, 00500 Helsinki
Postitusosoite: PL 49, 00501 Helsinki
Lääkärikompassin kotisivut

 

Lääketeollisuus
Työpaikkailmoitukset Digi
Eripainokset
Jäsenkalenteri
Lääkäri-tapahtuman symposium- ja ilmoitusmyynti
Potilaan Lääkärilehden ilmoitusmyynti


Riitta Haapanen
riitta.haapanen@laakariliitto.fi
040 455 2548

Lääkärikompassin muut yhteyshenkilöt

Toimitusjohtaja
Katrin Penttinen
katrin.penttinen@laakariliitto.fi
040 762 6535

IT-asiantuntija
Lauri Parikka
lauri.parikka@laakariliitto.fi
050 034 7123

Myyntikoordinaattori
Heidi Skog
heidi.skog@laakariliitto.fi
040 905 1755

Muiden tuote- ja palveluilmoitusten myynti
Terveysteknologia

Ville Leppäaho
ville.leppaaho@calcus.com
050 598 0634

Anssi Pähtilä
anssi.pahtila@calcus.com
050 311 4720

Lääkärilehden liitteiden tekniset kysymykset
Sari Vaittinen
sari.vaittinen@punamusta.com
010 230 8421

Työpaikkailmoitukset Lääkärilehteen
Silja Levonen
virat.laakarilehti@punamusta.com
010 230 8495 

Lääketurvatiedottaminen Lääketietokeskuksen kautta
drugsafety@laaketietokeskus.fi
Lisätietoa Lääketurvatiedottamisesta

Lääkäripäivät messupaikkamyynti

Hilla Rapila
hilla.rapila@messukeskus.com
044 2911 920

 

Laskutustiedot

Lääkärikompassi Oy
Operaattorimme on Enfo (välittäjän tunnus: 003714377140).
OVT-tunnuksemme on 003705918830.

Mikäli verkkolaskutus ei ole mahdollinen, laskutusosoite on:

Lääkärikompassi Oy, PL 5224, 70701 Kuopio.
Lääkärikompassi Oy:n Y-tunnus on 0591883-0.


 

Kirjautumalla palveluun avautuvat palveluiden yksityiskohtaisemmat kuvaukset.